Centrum Partnerskie – inicjatywa wsparcia dla realizatorów działań profilaktycznych

Już od ponad roku działa nasza inicjatywa pt. Centrum Partnerskie, która w założeniu pełni rolę centrum usług wspólnych dla środowiska profilaktyki zintegrowanej (i nie tylko).

Naszym partnerom zaproponowaliśmy szereg przydatnych usług.

Główną z nich jest narzędzie do systemowego zarządzania realizacją programu według naszego standardu i procedury działania od momentu podjęcia kontaktu z potencjalnym odbiorcą, aż po realizację programu i sprawozdawczość. Do dyspozycji są też nasi konsultanci ds. współpracy, którzy mogą wspierać realizatorów w ich codziennych działaniach organizacyjnych i planistycznych. Wytwarzamy także atrakcyjne gadżety i materiały na zajęcia, z autorskimi projektami graficznymi. Mamy też możliwość wsparcia realizatorów w zakresie reorganizacji struktury i narzędzi pracy w sposób systemowy i efektywny, żeby przyśpieszyć i usprawnić ich działalność.

Współpraca z Centrum Partnerskim to dla mnie duże ułatwienie w prowadzeniu działalności. Tę część mojej pracy, za którą nie przepadam i w której nie jestem specjalistką, deleguję w ich eksperckie ręce. I mam więcej czasu, by rozwijać te obszary mojej pracy, które wymagają mojego osobistego zaangażowania. Polecam! – Zofia Dłubacz-Sykut, partner IPZiN i realizator Archipelagu Skarbów.

W październiku zarejestrowaliśmy nowy podmiot (YAQ SYSTEM – Fundacja Rozwoju Społecznego) dedykowaną obsłudze tej inicjatywy. W swoim środowisku jesteśmy pionierami innowacyjności i chcemy dzielić się tymi doświadczeniami z innymi.

Powrót do strony głównej